Warning: Function split() is deprecated in ..../global.php(29) : eval()'d code on line 31

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Facebook için Video Paylaşımı
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Facebook için Video Paylaşımı

 1. Default Facebook için Video Paylaşımı

  S.a Sitede bulunan bir videoyu facebookta paylaş dediğimiz zaman , video facebook sitesine link ve resim olarak ekleniyor.Yani paylaşılan videoyu facebook sitesinde izlenemiyor.Bu normal bir durummu ? İyi akşamlar.

 2. Default

  Aktif olarak Facebook kullanmıyorum. Bu özelliği de kullanıcılarımızın isteği ve onların yönlendirmesiyle ekledim. Onlar tamam oldu dediği için bu haliyle yayınladık. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olan başka arkadaşlar cevaplayabilir mi?
  Forum users, if possible please upload your own avatar.
  Please do not report bugs or request help with private message system. Use correct forum board and write to public. I'll not reply those private messages.
  Please check http://www.joomlaholic.com/forum/sho...e-to-all-users

 3. Default

  Önemli bir konu aslında paylaşılan videolar facebooktada oynatılabilse bir çok webmaster arkadaş için yararlı olacaktır.Videoların facebookta oynaması playerdeki site ismi sayesinde çok güzel reklam da olmuş olacak.İyi akşamlar.

 4. Default

  evet facebookta video oynasa iyi olur

 5. Default

  Evet bende yeni farkettim facebookta videolar oynamıyor önemli bir eksiklik bunu düzeltmenin bir çaresi varmı

 6. Default

  raggangsta bu konu hakkında bilgi sahibi, ondan cevap bekleyelim. Bir ara her sitenin Facebookta akredite olmadığından bahsetmişti. Video oynaması için onay gerekiyor falan demişti.
  Forum users, if possible please upload your own avatar.
  Please do not report bugs or request help with private message system. Use correct forum board and write to public. I'll not reply those private messages.
  Please check http://www.joomlaholic.com/forum/sho...e-to-all-users

 7. Default

  İlginiz için teşekkürler.

 8. Default

  Bende bu sorunun cevabını merakla bekliyorum.

 9. Default

  raggangsta joomhalicteam takımında ama forumu pek takip etmiyor sanırım

 10. Default

  takip etmez olurmuyum ancak Tıp öğrencisiyim derslerim çok yoğun pek zaman bulamiyorum bu konuda bir maruzatim varsa affola,mustafa abim bilir zaten elinden geldiğince onada yardımcı olmaya çalışıyorumForumda destektede elimden geldiğince sizlere cevap vermeye çalışıcam..

  Facebook olayina gelince,
  Öncelikle facebook'un developer kısmına sitenizi kayit ettirmeniz gerekmekte,
  http://www.facebook.com/developers/developer_help.php
  Daha sonra meta taglarin facebook'a göre ayarlanmasi gerekmektedir
  http://wiki.developers.facebook.com/...ying_Meta_Tags

  tabi bu işlemler için Mustafa abiyle daha önce görüşmüştük bu konuda sitemiz yöneticilerinden Yli'ninde bir talebi olmustur ancak öncelikli olarak yapılması gerekenler listesine alınmasi için biraz beklememiz gerekebilir

  Şu koddaki değişikliklerin yapılması gerekmekte ancak o konuda çok bir bilgim olmadıgı için sizlere ancak bu bilgileri vermekle yetiniyorum
  Notes

  * Facebook supports embedding video in SWF format only.

  * For your videos to be embeddable on Facebook, Facebook must whitelist your site. Please send a request using the form here and include the domain names where your plan to host the Flash content.


  Yukardada okudugunuz gibi facebook'un beyaz liste dediği listeye kayıt yaptırmaniz gerekmektedir.Tabi sitenizin onaylanması 1 2 hafta sürebiliyor..Eğer bu kodlarla çalışacak birisi varsa yada mustafa abim benim bir sitemi kabul ettiler gerekli bilgileri gene sana sağlarım istersen bi ara bana yaz görüşelim..

  Video Example

  Here is an example of embedded Flash video:
  <embed src="http://www.example.com/player.swf" flashvars="video_id=123456789" width="300" height="200" type="application/x-shockwave-flash" />

  For that video, the appropriate metadata would look like this:
  <link rel="video_src" href="http://www.example.com/player.swf?video_id=123456789"/> <meta name="video_height" content="200" /> <meta name="video_width" content="300" /> <meta name="video_type" content="application/x-shockwave-flash" />
  Last edited by raggangsta; 2nd April 2010 at 03:51.
  joomlAholic Support Team
  http://www.firatgullu.com
  Please Use Rate System To Improve Seyret Which Thereads Located In Feature Request's

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •